Background Image

HAKKINDA

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir

Burhan Eray, 1999 yılından itibaren
Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak faaliyet göstermektedir.

Burhan Eray, 1999 yılından itibaren Serbest Muhasebeci Mali Müşavir olarak faaliyet göstermektedir. 2003 yılında Türk Patent Enstitüsü Başkanlığı tarafından yapılan sınav sonucu Marka Vekilliği, 2017 yılı itibariyle Kamu Gözetim Kurumuna kayıtlı Bağımsız Denetçi unvanını almıştır. İktisat Fakültesi mezunu olan Burhan Eray halen İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde Muhasebe ve Denetim Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir.

 

2002-2004 ve 2006-2010 yılları arasında İSMMMO Güngören Oda Temsilciliği görevinde bulunmuş ve bu dönemde şehir içi ve şehirler arası bir çok Sempozyum, Panel ve Muhasebe Forumlarına katılmıştır. 2010-2013 yılları arasında İSMMMO Mesleki Gelişmeleri İzleme Kurulu üyesi olarak görev yapmış ve 2013-2015 Ekim tarihleri arasında bu Kurulun Başkanlığını yapmıştır. Görev yaptığı süreler içerisinde;

<
  • Haksız Rekabet Yazılım Projesinin,
  • Beyanname Takip Programının,
  • Kayıtlı Elektronik Posta Hizmet Sağlayıcılarıyla ortak proje anlaşmalarının,
  • İSMMMO-TURKTRUST Elektronik İmza Anlaşmasının mimarlarından olmuş ve
  • Entellektüel Sermaye Projesinde eğitmenlik yapmıştır.

2016 Aralık ayından itibaren Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği (TURMOB) Hizmet Değerlendirme ve Ücret Tespit Komitesindeki görevine devam etmektedir.

 

Burhan Eray, muhasebe mesleğinin sadece vergi beyannamelerini hazırlamaktan ibaret olmadığına inanır. Gelecekte mesleki bilgiye sahip olmanın yetmeyeceğine aynı zamanda yeniliklere hızla adapte olan ve teknolojiyi iyi takip eden Mali Müşavirlerin ayakta kalabileceğini bilir. Kurumsallaşmanın, Mesleki bilgileri paylaşmanın ve dayanışmanın önemine dikkat çekerek bu konuda var gücüyle çalışır.

BURHAN ERAY FOTOĞRAF GALERİSİ

Etkinlikler, toplantılar ve kongrelere ait fotoğraflar.